Pakabfaraz

  |    |  

Profile

Menu Style

Cpanel

فیلترهای سختی گیر پلاس

 
 

                                                                                                                                                              >>  بازگشت به محصولات  FILBERTO 

 

  فیلتر های سختی گیر پلاس - FI - Plus Filters

                    


 تنها فیلتر مقاوم در برابر یخ زدگی و قابل نصب در سرمای 30 درجه زیر صفر

 
 

 تنها فیلتر مقاوم در برابر اشعۀ آفتاب. فیلترهای معمول در برابر اشعۀ UV آفتاب به مرور مقاومتشان را از دست داده و به همین علت مناسب استفاده در فضای باز و بالکن ها نیستند.


 تنها فیلتر مقاوم در برابر شوک های وارد شده توسط پمپ های تحت فشار و شوک های ناشی از تغییرات شدید فشار شهری. فیلترهای معمول به علت شکننده بودن پیوند مولکولی در برابر این نوع از فشار شکننده بوده و بعضاً بعد از شکستن هوزینگ، مصرف کننده را دچار خسارات بسیار زیادی می کنند. اما در هوزینگ های پلاس پیوند مولکولی بسیار مقاوم بوده و تحمل پذیری بسیار زیادی در برابر فشار دارد.

 

 تنها فیلتر مقاوم در برابر جلبک. در فیلترهای معمول و در هوزینگ های معمول شفاف، تابش نور محیطی باعث به وجود آمدن جلبک می شود و سلامت آب شرب به خطر می افتد. اما در هوزینگ های پلاس به علت ضد نفوذ بودن هوزینگ در برابر اشعۀ آفتاب، بستن جلبک غیر ممکن است.

 

 فیلتر لیما پلاس علاوه بر بدنۀ بسیار مقاوم در برابر هر نوع فشار استاتیکی، دارای بهترین کیفیت در نوع کریستال های پلی فسفات (سدیم هگزا متازون) بوده و همچنین علاوه بر ضد رسوب آهک بودن، دارای مقاومت بالا در برابر حلالیت آب و از لحاظ بهداشتی کاملاً مطابق با استانداردهای جهانی نیز می باشد.

 

 هوزینگ لیمای پلاس دارای پنج سال گارانتی بی قید و شرط در هر نوع آب و هوای متغیر و فشارهای متغیر آب ورودی است.

 

 اورینگ های فیلتر لیما پلاس با طراحی منحصر به فرد و از جنس سیلیکون بوده و تضمین آب بندی و ممانعت از نشتی آب را گارانتی می کند.

 

 فلنچ های فیلتر لیما پلاس از جنس فایبر گلاس بوده و در برابر فشارهای بالا و تغییرات شدید فشار، مقاومت بسیار زیادی را دارا است.

  

 هوزینگ های موجود در فیلتر های پلاس قابلیت نصب در هر نوع شرایط آب و هوایی و هر نوع فشار را دارند و تنها فیلتر مناسب نصب در محیط های باز و بالکن ها و منازل دارای پمپ و فشارهای متغیر می باشند.

  
 

 شماره ثبت اختراع بین المللی هوزینگ ضد یخ نشکن PCT/IB2014/066778 از USPTO آمریکا (Provisional – Non Provisional) و PCT از WIPO سوئیس

 

 شماره ثبت اختراع داخلی 139450140003004364 از اداره کل مالکیت صنعتی و ثبت اختراع ایران